| other_special_features_of_the_product | Portable, Programmable, Removable Tank |
| coffee_maker_type | Espresso Machine |
| wattage | 1450 watts |
| coffee_input_type | Capsule, Ground, Pod |
| capacity | 800 Millilitres |
| item_dimensions_d_x_w_x_h | 19D x 25W x 34H centimetres |
| item_weight | 3.98 Kilograms |
| number_of_items | 1 |
| unit_count | 1.0 Count |
| colour | Brown |
| style | Classic |
| brand_name | KOTLIE |
| country_of_origin | China |
| included_components | Water Tank, Piercing Needle |
| model_name | AC-513K |
| model_number | AC-513K |
| manufacture_year | 2024 |
| manufacturer | KOTLIE |
| upc | 768365232404 |
| best_sellers_rank | 24,826 in Home & Kitchen (See Top 100 in Home & Kitchen) 34 in Single Serve Coffee Machines |
| asin | B0F7LRTZP5 |
| customer_reviews | 4.1 out of 5 stars |
| rating | 4.1 |
| reviews | 361 |
| material | Stainless Steel |