| other_special_features_of_the_product | Manual |
| coffee_maker_type | Drip Coffee Machine |
| specific_uses_for_product | Espresso |
| recommended_uses_for_product | Espresso-based milk beverages |
| operation_mode | Semi automatic |
| wattage | 50 watts |
| coffee_input_type | Capsule |
| filter_type | Reusable |
| capacity | 28 g |
| item_dimensions_d_x_w_x_h | 11D x 8W x 8H centimetres |
| item_weight | 150 Grams |
| number_of_items | 1 |
| material | Plastic |
| exterior_finish | Plastic |
| is_the_item_dishwasher_safe | No |
| brand_name | KOTLIE |
| country_of_origin | China |
| included_components | Capsule KOTLIE |
| model_name | AC-513 |
| model_number | 513-1 |
| manufacturer | KOTLIE |
| part_number | 513-1 |
| item_type_name | Coffee Capsul Machine Pod |
| best_sellers_rank | 68,063 in Grocery (See Top 100 in Grocery) 1,015 in Single-Serve Coffee Capsules & Pods |
| asin | B0CB6F6M5K |
| customer_reviews | 4.5 out of 5 stars |
| rating | 4.5 |
| reviews | 49 |
| colour | Black |
| style | for Nespresso Original Pods |